ID 2544743
Pieejams 4 gab.
Ja jūs aizraujaties ar IT un elektronika, sekojat līdzi tehnoloģijām un nepalaižat garām pat vissīkākās detaļas, tad pērciet SFP+ MultiMode Šķiedru Modulis CISCO QSFP-40G-LR4-RF par nepārspējamu cenu.
  • Tips: Optiskā šķiedra
  • Attālums: 10 km
  • Viļņa garums: 1310 nm
  • Videokamera: 40000 Mbit/s
  • Spriegums: 240 V
  • Mitruma iedarbības diapazons: 10 % - 80 %
  • Saderīgs: Hot-Plug
  • Apt. temperatūra: -40º / 85º
  • Temperatūras iedarbības diapazons: 0º / 70º